Vyberte jazyk:
100% skutečné, ověřené recenze.
Hodnotil uživatel stephanie B.
Hodnotil uživatel Martine H.
Hodnotil uživatel Luca B.
Hodnotil uživatel Jacques C.
Hodnotil uživatel Jane M.
Hodnotil uživatel anna k.
Hodnotil uživatel Sylvette U.
Hodnotil uživatel Jerome H.
Très sympa et chaleureux! Je reviendrais pour gouter le vin ambré.
Hodnotil uživatel Marguerite G.
J’ai réservé et en arrivant pas de place, il y avait 6 personnes devant nous et pareil pour eux.
Hodnotil uživatel Misha G.